Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Z wizjonerskim krzesłem i designerskim stołem na podbój świata

15 listopada 2017 | Dobra Firma | Michał Kołtuniak

Nawet 170 tys. zł dofinansowania, stanowiącego maksymalnie 85 proc. kosztów podjętych działań, będzie mógł pozyskać przedsiębiorca z branży meblarskiej. Środki te posłużą zaprojektowaniu nowych produktów oraz ich promocji na zagranicznych rynkach.

Nie chodzi jednak tu o dofinansowanie, które trafia na konto przedsiębiorcy. Ani 170 tys. zł, ani innej gotówki firma na własne oczy nie zobaczy. Nie znaczy to jednak, że nie ma szans na użycie tych środków. To właśnie dzięki nim przedsiębiorca będzie mógł skorzystać z pełnej usługi projektowej, a następnie zacząć promować w kraju i na świecie nowe szafy, stoły, taborety, komody, łóżka, kanapy lub meblościanki. Co należy rozumieć pod pojęciem usługi projektowej? Tak naprawdę jest to całe spectrum usług świadczonych przez osobę pełniącą rolę koordynatora całego projektu (tzw. dizajn menedżera)...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10903

Wydanie: 10903

Spis treści
Zamów abonament