Zatrzymać pochód

30 kwietnia 2018 | Sport | Tomasz Wacławek
Cristiano Ronaldo w Monachium pierwszy raz w tym sezonie nie strzelił bramki w meczu Ligi Mistrzów. Przed rokiem w ćwierćfinałach z Bayernem trafił aż pięć razy.
autor zdjęcia: Odd Andersen
źródło: AFP

Bayern musi we wtorek wygrać w Madrycie, by znaleźć się w finale.

Pokonać Real na Santiago Bernabeu to nie jest zadanie z gatunku science fiction, co w poprzedniej rundzie pokazał Juventus.

Zespół z Turynu, po porażce 0:3 w pierwszym meczu, odrobił straty, szykował się już na dogrywkę, ale w ósmej minucie doliczonego czasu perfekcyjnie wykonany przez Cristiano Ronaldo rzut karny sprawił, że cały wysiłek poszedł na marne.

Piłkarze Juve mieli ogromne pretensje do sędziego, Gianluigi Buffon protestował tak mocno, że wyleciał z boiska, ale Michael Oliver podjął słuszną decyzję – w przeciwieństwie do swojego kolegi z Holandii. Bjoern Kuipers...

Wydanie: 11040