Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Abris składa pozew przeciwko Kąkolewskiemu

30 kwietnia 2018 | Ekonomia

Po głośnym wywiadzie byłego prezesem GetBacku, który ukazał się w piątek w „Rzeczpospolitej", przyszedł czas na odpowiedź funduszu Abris, który jest akcjonariuszem spółki.

Zdaniem Konrada Kąkolewskiego, byłego prezesa GetBacku, to właśnie Abris przede wszystkim odpowiada za obecną sytuację windykatora. W wywiadzie, który ukazał się w piątek, nie szczędził on ostrych słów.

– Dalej podtrzymuję, że jest to dobra fabryka, która generuje pieniądze. Płynność została utracona tylko dlatego, że Abris zachowywał się w nierozsądny sposób. To jest absolutnie skandaliczne zachowanie – stwierdził w rozmowie z „Rzeczpospolitą" Kąkolewski.

Przedstawiciele funduszu Abris odbijają jednak piłeczkę. – To, co mnie szokuje najbardziej, to fakt, że Konrad Kąkolewski zwraca się teraz przeciwko nam, podmiotowi, który go wspierał również przy okazji wykupienia firmy z grupy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11040

Wydanie: 11040

Spis treści

Monitor wolniej przedsiębiorczości

Zamów abonament