Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Alior rozszerza ofertę dla firm

04 lipca 2018 | Ekonomia
źródło: materiały prasowe

finanse | Rozmowa z Aleksandrą Podobińską-Durką, dyrektor Działu Funduszy Unii Europejskiej i Programów Publicznych. MATERIAŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z ALIOR BANKIEM

Rz: Alior Bank uczestniczy w coraz większej liczbie programów finansowanych ze środków publicznych, w tym unijnych. Czy wynika to ze strategii banku?

Aleksandra Podobińska-Durka: Alior Bank od kilku lat stale zwiększa swój udział w programach publicznych. Zgodnie z naszą strategią chcemy rozszerzać i uatrakcyjniać ofertę dla klientów biznesowych. Uczestniczymy we wszystkich programach publicznych z wykorzystaniem gwarancji. W ramach programu gwarancji de minimis, realizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego, od 2013 r. udzieliliśmy ponad 38,5 tys. kredytów o łącznej wartości 7,6 mld zł.

Czy gwarancje de minimis są ciągle dostępne dla małych i średnich przedsiębiorstw?

BGK przedłużył realizację programu, który działał w ramach Krajowego Funduszu Gwarancyjnego. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą się nadal ubiegać o gwarancję dla kredytów inwestycyjnych o okresie spłaty do 99 miesięcy oraz obrotowych – do 27 miesięcy. Gwarancją de minimis może być objęte...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11093

Wydanie: 11093

Spis treści
Zamów abonament