Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Czas na Chiny

02 kwietnia 2019 | Sport | Sstefan Szczepłek

Po zwolnieniu z Lecha Adama Nawałki kibice podzielili się na tych, którzy odetchnęli z ulgą, oraz tych, którzy wytykają klubowi brak kompetencji.

 

Jestem gdzieś pośrodku. Nawałka nie jest ani pierwszym trenerem zwolnionym przed metą, ani ostatnim. Dobrze go znam i lubię jako człowieka, ale też wiem, że współpraca z nim nie jest łatwa. Nie udzielał wywiadów, nie dopuszczał innego zdania poza swoim. Był tym nieomylnym, słuchanym przez wybranych sztabowców, szczęśliwych, że daje im zarobić, i utwierdzających milczeniem jego miłość własną. A do tego miał te swoje gusła, np. zakaz używania biegu wstecznego przez kierowcę autokaru reprezentacji.

Dopóki wygrywał, to było zabawne i dodawało mu kolorytu. Ale kiedy przestał, okazało się, że król jest nagi. Za tym tajemniczym uśmiechem mówiącym:...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11321

Wydanie: 11321

Spis treści
Zamów abonament