Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Forum będzie w tym roku wydarzeniem bardzo elitarnym

09 września 2020 | Ekonomia i rynek | Anita Błaszczak
autor zdjęcia: Robert Gardziński
źródło: Rzeczpospolita

Mogę zapewnić, że poziomem i liczbą wyjątkowych gości nie będziemy odbiegać od wydarzeń z ubiegłego roku – mówi Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego.

 

Jako wyjątkowa okazja do bezpośrednich spotkań i rozmów Forum Ekonomiczne co roku przyciągało kilka tysięcy osób – w tym setki przedsiębiorców, polityków, ekspertów. Jak jest teraz?

Zygmunt Berdychowski: Co do zasady tak samo – to także jest bezpośrednie spotkanie. Niestety, ze względu na koronawirusa w tym roku nie w Krynicy, ale w Karpaczu, i w znacznie mniejszym gronie niż przed rokiem. Nadal jednak chcemy być częścią przemysłu spotkań, który gwarantuje wszystkim uczestnikom możliwość autentycznego kontaktu, bezpośredniej rozmowy, a nie tylko oglądania kogoś na ekranie komputera.

Ile osób skorzysta w tym roku z tej możliwości w Karpaczu?

Około 2 tysięcy, czyli o połowę mniej niż w ubiegłym roku.

To jednak nadal sporo, co w obecnych warunkach jest chyba dużym wyzwaniem sanitarno-logistycznym?

Tak, i dlatego dołożyliśmy ogromnych starań, aby zorganizować tegoroczną konferencję w bardzo dobrych warunkach sanitarnych. Będą więc dłuższe przerwy, maseczki, dezynfekcja i specjalne bramki mierzące temperaturę przy wejściu do Centrum Konferencyjnego. Mamy również możliwość przeprowadzenia badań u osób z podwyższoną temperaturą.

Nie mniej ważne niż dyskusje podczas sesji Forum są zawsze kuluarowe rozmowy i nieoficjalne spotkania. Czy i w tym roku jest...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11757

Wydanie: 11757

Spis treści

Nieprzypisane

Zamów abonament