Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kolejny etap transformacji cyfrowej

16 maja 2022 | Dodatek | rp.pl
źródło: Rzeczpospolita

Czy wiedzieliście, że zarządzanie dokumentami może pochłonąć od 5 do 15 proc. przychodów dużych przedsiębiorstw? Czy wiedzieliście, że w statystycznej firmie marnuje się 8 proc. wydruków miesięcznie? Czy wiedzieliście, że 73 proc. organizacji biznesowych obawia się kradzieży danych lub sparaliżowania działalności z powodu złego zabezpieczenia drukarek?

A teraz wyobraźcie sobie, że wszystkie wasze procesy związane z produkcją i obiegiem dokumentów są dużo tańsze, lepiej zorganizowane i bezpieczniejsze.

Nie, nie musicie sobie tego wyobrażać – wystarczy, że spojrzycie na firmy, które korzystają już z naszego systemu MDS (ang. managed document services, w odróżnieniu do MPS – managed print services, OPS – optimized print services) pozwalającego na kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów. Dzięki temu przedsiębiorstwa te dostosowały infrastrukturę drukującą do profilu swojej działalności, usprawniły swą codzienną pracę i uzyskały nawet 30-procentowe oszczędności. Czy nie warto przynajmniej rozważyć wdrożenia tego rozwiązania?

Jednym z głównych elementów Arcus Kyocera MDS jest dzierżawienie lub outsourcing urządzeń, oprogramowania i systemów. Dlaczego używanie urządzeń może być lepsze od posiadania? Zakup sprzętu na własność ma uzasadnienie wtedy, gdy wytwarzanie dokumentów lub druk jest głównym...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12267

Wydanie: 12267

Spis treści

Reklama

Zamów abonament