Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Inwestycje w system opieki zdrowotnej powinny być priorytetem

16 września 2022 | Ekonomia i rynek | Artur Osiecki
autor zdjęcia: mat. pras.
źródło: Rzeczpospolita

Jeśli chcemy budować odporność Polski na przyszłe kryzysy, to priorytetem powinny być inwestycje w system opieki zdrowotnej – mówi Dimitri Gitas, dyrektor zarządzający MSD Polska.

Rok temu MSD obchodziło 30. rocznicę obecności na polskim rynku. Co wydarzyło się przez ostatni rok?

Był to dla nas z pewnością intensywny okres. Dołączyliśmy do Warsaw Health Innovation Hub, będącej platformą, dzięki której instytucje publiczne i prywatne mogą współpracować, aby znaleźć innowacyjne rozwiązania dla systemu opieki zdrowotnej. Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy po raz drugi z rzędu status centrum badawczo-rozwojowego nadany przez ministra rozwoju. To pokazuje znaczenie inwestycji MSD w badania i rozwój w Polsce.

Przez ostatni rok skupiliśmy się również na naszych pracownikach. Chcemy, żeby MSD było najlepszym miejscem pracy. Otworzyliśmy nowoczesne biuro w Warszawie, wyposażone w rozwiązania technologiczne, które wspierają elastyczny model pracy. To doskonałe miejsce do współpracy naszych pracowników, dające przestrzeń na eksperymentowanie i innowacyjność. Zostaliśmy laureatem konkursu PracoDawca Zdrowia, organizowanego przez Ministerstwo Zdrowia. Po raz kolejny otrzymaliśmy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12371

Wydanie: 12371

Spis treści

Reklama

Zamów abonament