Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Stacje BTS i ceny nieruchomości

23 września 2022 | Nieruchomości | Bartłomiej Marona Michał Głuszak Radosław Gaca
Miasteczko Wilanów to jeden z największych projektów kompleksów mieszkaniowych zrealizowanych w Europie, na który składa się 12,5 tys. lokali mieszkalnych i 450 lokali usługowych
autor zdjęcia: Robert Gardziński
źródło: Rzeczpospolita
Miasteczko Wilanów to jeden z największych projektów kompleksów mieszkaniowych zrealizowanych w Europie, na który składa się 12,5 tys. lokali mieszkalnych i 450 lokali usługowych

Nadajniki telefonii komórkowej nie mają negatywnego wpływu na ceny nieruchomości – przekonują naukowcy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Celem przeprowadzonego w tym roku badania było ustalenie, czy bliskość stacji bazowych telefonii komórkowej wpływa na ceny nieruchomości mieszkaniowych. Przeanalizowaliśmy transakcje na rynku wtórnym dotyczące lokali mieszkalnych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów, które zawarto w latach 2016–2021.

Przypomnijmy, że Miasteczko Wilanów to jeden z największych projektów kompleksów mieszkaniowych zrealizowanych w Europie, na który składa się 12,5 tys. lokali mieszkalnych i 450 lokali usługowych. Teren wzbogacają liczne tereny zielone, przystępna komunikacja miejska oraz ogólny dostęp do sklepów, szkół i obiektów prywatnej ochrony zdrowia.

Ramy analizy

Obecnie na...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12377

Wydanie: 12377

Spis treści

Reklama

Zamów abonament