Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kobiety Nautiqus

30 marca 2023 | Logistyka (2) + Komunikaty (2) | rp.pl

Wiceprezeska gdyńskiej firmy spedycyjnej Nautiqus Małgorzata Lepa mówi o wartościach rodzinnej firmy oraz o znaczeniu kobiet w branży TSL.

MATERIAŁ PARTNERA

Jaka jest rola kobiet

w Nautiqusie oraz jakie ich cechy sprawiają, że są one skutecznymi pracownikami branży TSL?

Małgorzata Lepa :

W Nautiqusie zatrudniamy 30 osób, w tym 20 kobiet. Tak się złożyło, że wszystkie kierownicze stanowiska piastują u nas kobiety. Do rekrutacji podchodzimy z uwagą, gdyż nasz zespół jest wyjątkowy i zależy nam na tym, aby nowy pracownik nie tylko posiadał niezbędne kompetencje, ale też wpasował się w Nautiqusowe środowisko. Szukamy najlepszych pracowników na dane stanowisko i często w procesie selekcji okazuje się, że są nimi kobiety. Są bardzo lojalne, wytrwałe, niezależne i potrafią szybko adaptować się do nieustannych zmian. Specjalizujemy się w skomplikowanej obsłudze ładunków spożywczych, dla których często trzeba organizować wiele dodatkowych kontroli, a nasze kobiety świetnie sobie z tym radzą. W obecnych czasach kobiety często zajmują się...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12534

Wydanie: 12534

Spis treści
Zamów abonament