Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Samochód używany jest w porządku

11 września 2023 | Ekonomia i rynek | rp.pl

Ludzie, nie bójcie się samochodów używanych, samochód używany jest w porządku – przekonywał Włodzimierz Zientarski, ekspert i dziennikarz motoryzacyjny podczas otwarcia nowoczesnego salonu AAA AUTO w Krakowie.

Salon zajmuje się skupem i sprzedażą samochodów używanych. Zientarski w swojej przemowie nawiązał do czasów, kiedy kupowanie samochodów używanych wiązało się ze sporym ryzykiem m.in. ze względu na niepewny stan techniczny takich pojazdów.

60 oddziałów

– Cieszę się, że normalnieje nam liczba i rynek samochodów używanych. Cieszę się, że można pójść do salonu, kupić używane auto i być pewnym tego, co się kupiło. Jest to możliwe m.in. dzięki centrum samochodowemu AAA AUTO – podkreślał Zientarski.

Krakowski, jeden z nowocześniejszych oddziałów AAA AUTO przy ul. Pasternik 69, to tylko jedno z centrów sieci AAA AUTO, największego dealera samochodów używanych w Europie Środkowej. – Mamy 60 oddziałów i innych biur w Polsce, Czechach, na Słowacji,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12670

Wydanie: 12670

Spis treści

Reklama

Zamów abonament