Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kontraktacja środków w ramach RPO – Lubuskie 2020 przekroczyła 100 proc.

20 listopada 2023 | Życie Regionów | rp.pl
źródło: Rzeczpospolita

Lubuszanie potrafią wykorzystać fundusze europejskie jak mało kto: w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego –Lubuskie 2020 zrealizowano łącznie 1378 projektów za łączną kwotę 4 miliardów złotych.

Realizacja Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 jest na finiszu. Rozdysponowane zostało już 100 proc. kwoty dedykowanej dla Lubuskiego. Do beneficjentów z naszego regionu trafiły ponad 4 miliardy złotych, za które zrealizowano 1378 projektów.

– Wydatkowanie całości środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 jest zwieńczeniem kilku lat pracy lubuskich beneficjentów. Na końcu tego skomplikowanego procesu stoją dobre i ważne projekty. To łącznie ponad 4 miliardy złotych, które wsparły każdą dziedzinę – od gospodarki i infrastruktury zaczynając, a na zdrowiu, kulturze czy edukacji i sprawach społecznych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12728

Wydanie: 12728

Spis treści

Reklama

Zamów abonament