Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pieniądze trafiają już do przedsiębiorców

22 kwietnia 2005 | Dobra firma | AM

TRWA PODPISYWANIE UMÓW O DOFINANSOWANIE USŁUG DORADCZYCH Pieniądze trafiają już do przedsiębiorców Nie każda firma, która znalazła się na liście rankingowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, otrzyma środki na dofinansowanie usług doradczych

Do 25 kwietnia firmy, które znalazły się liście rankingowej projektów rekomendowanych do wsparcia z funduszy unijnych (w ramach działania 2.1 SPO WKP), mają czas na podpisanie umów z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Wcześniej jednak przedsiębiorcy musieli wypełnić formularz, który pozwolił ustalić, czy spełniają kryteria zawarte w definicji małej i średniej firmy, obowiązującej od początku tego roku. Nie wiadomo, ile przedsiębiorstw z tego powodu nie będzie mogło skorzystać z przyznanej im pomocy.

Na liście zaakceptowanych wniosków jest 216 projektów. Wnioski zostały złożone przed 16 grudnia 2004 r., kiedy jeszcze obowiązywała stara definicja małego i średniego przedsiębiorstwa. Dlatego agencja musiała sprawdzić, czy firmy, które znalazły się na liście rankingowej, spełniają nowe kryteria.

- Mamy nadzieję, że firm, które zgodnie z nową definicją nie mogą być zakwalifikowane do...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3515

Spis treści
Zamów abonament