Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wyraźny lider na prawicy

22 kwietnia 2005 | Kraj | FG PŚ
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

SONDAŻ Wyraźny lider na prawicy Niespełna sześć miesięcy przed wyborami prezydenckimi Lech Kaczyński jest najpoważniejszym kandydatem do Pałacu Prezydenckiego. Czy utrzyma przewagę na konkurentami?

Lider Prawa i Sprawiedliwości jest jedynym kandydatem, który oficjalnie rozpoczął kampanię. W połowie marca zorganizował konwencję wyborczą. Rozpoczęciu kampanii towarzyszyła ofensywa telewizyjna.

Prawdopodobnie w maju swoją kampanię zainauguruje lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. W najbliższym czasie lewica zdecyduje, czy wystawi kandydaturę marszałka Sejmu Włodzimierza Cimoszewicza. Niedługo Socjaldemokracja Polska wystartuje z opóźnioną z powodu śmierci papieża kampanią Marka Borowskiego. Tuż po naszym badaniu udział w wyborach prezydenckich potwierdził oficjalnie Zbigniew Religa.

Socjologowie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3515

Spis treści
Zamów abonament