Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Internet stacjonarny i bezprzewodowy

22 kwietnia 2005 | Dobra firma | ŁD

NOWE USŁUGI Internet stacjonarny i bezprzewodowy

Netia i Telekomunikacja Polska wzbogaciły swoje oferty dostępu do Internetu. Najbardziej skorzystają na tym firmy podłączające więcej niż 10 komputerów. W Warszawie indywidualni użytkownicy laptopów mogą też skorzystać z szybkiego bezprzewodowego dostępu UMTS w sieci Era.

Usługa Ery jest alternatywą dla tradycyjnego dostępu do Internetu przez sieć stacjonarną. Za 129 zł netto miesięcznie (99 zł to abonament za Internet, do tego 30 zł za usługi głosowe) użytkownik może korzystać z szybkiego, bezprzewodowego dostępu (UMTS, do 384 kbps) w Warszawie i jej najbliższych okolicach; poza stolicą jest to od 20 - 30 kbps (GPRS, niemal cała Polska) do około 100 kbps (EDGE, rejony większych miast). W ramach abonamentu uzyskuje się dostęp do 74 bezprzewodowych punktów (WLAN albo Wi-Fi) w hotelach i...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3515

Spis treści
Zamów abonament