Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Na start w Łódzkiem

22 kwietnia 2005 | Dobra firma | OG

DUŻE POŻYCZKI Z MAŁYMI ODSETKAMI Na start w Łódzkiem Po Mazowszu, Małopolsce, Śląsku i Pomorzu dzisiaj przedstawiamy ofertę funduszy pożyczkowych w Łódzkiem

Dzisiejsze informacje o pożyczkach, podobnie jak te, które przedstawiamy od przeszło dwóch miesięcy, zebraliśmy bezpośrednio w funduszach. Nie radzimy ufać danym zawartym na stronach internetowych, ponieważ w wielu przypadkach są nieaktualne. Warunki uzyskania kapitału z polskich funduszy pożyczkowych są o wiele atrakcyjniejsze niż w bankach. A już w Łódzkiem są nieprawdopodobnie preferencyjne. Można na przykład uzyskać 500 tys. zł i płacić odsetki na poziomie 2,5 - 3,5 proc. kwoty pożyczki. Do jej oprocentowania oraz wszystkich pozostałych pożyczek przedstawionych w tekście nie dolicza się już marży.

Fundusze wymagają od pożyczkobiorców wkładu własnego na realizację inwestycji w granicach 20 - 40 proc. całkowitych kosztów. W porównaniu z bankami domagają się mniejszego zabezpieczenia pożyczek. Może ono stanowić jedynie równowartość pożyczanego kapitału wraz z odsetkami.

Gdzie po kapitał

Przedsiębiorcy prowadzący działalność w Łódzkiem, a w niektórych przypadkach inwestujący na tym terenie, mogą otrzymać kapitał w 8 funduszach.

  • Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Łódź, ul. Tuwima 22/26; (0-42) 664-30-43, www.larr.lodz.pl ,
  • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3515

Spis treści
Zamów abonament