Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dotacje wyłącznie na rzeczy najpotrzebniejsze

22 kwietnia 2005 | Dobra firma | JK KK OG AB
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

DF SŁUCHAM CZYTELNICY PYTAJĄ, DOBRA FIRMA ODPOWIADA Dotacje wyłącznie na rzeczy najpotrzebniejsze Na pytania czytelników dotyczące dofinansowania z działania "Mikroprzedsiębiorstwa" cztery tygodnie temu odpowiadali Joanna Krzewicka, Albert Borowski, Kazimierz Krupski - eksperci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Oto trzecia część relacji z dyżuru - poprzednie opublikowaliśmy 25 marca i 1 kwietnia. Więcej o warunkach uzyskania wsparcia można przeczytać w Internecie na stronie www.zporr.gov.pl. Kazimierz Krupski Joanna Krzewicka Albert Borowski

Od roku prowadzimy biuro nieruchomości w województwie dolnośląskim. Chcielibyśmy zmodernizować lokal. Czy możemy skorzystać z funduszy unijnych na rozszerzenie działalności? Zamierzamy wybudować kolejne biura i odpowiednio je wyposażyć.

Dofinansowanie z działania 3.4 "Mikroprzedsiębiorstwa", realizowanego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego ( w skrócie ZPORR), przysługuje m.in. na nabycie lub wytworzenie środków trwałych. Muszą być ściśle związane z realizacją projektu.

Zaliczają się do nich budowle i budynki oraz ich wyposażenie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym w szczególności maszyny i urządzenia, narzędzia, przyrządy i aparatura oraz wyposażenie biurowe i infrastruktura techniczna. Uzyskanie wsparcia jest uzależnione jednak od spełnienia...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3515

Spis treści
Zamów abonament