Mecz o Barcelonę

06 sierpnia 2008 | Sport | Stefan Szczepłek
Marcin Baszczyński (z lewej) nie chce grać na środku obrony, ale chyba będzie musiał
źródło: REUTERS

Dziś w Krakowie Wisła gra z Beitarem Jerozolima rewanż o wejście do trzeciej rundy eliminacji. Mimo że ma problemy, powinna odrobić straty z pierwszego meczu

W Jerozolimie Wisła przegrała 1:2, chociaż wypracowała więcej okazji do strzelenia bramki niż gospodarze. Udało się tylko Pawłowi Brożkowi. Polacy prowadzili od 28. minuty, ale w drugiej połowie stracili dwa gole oraz jednego zawodnika.

Marek Zieńczuk zachował się tak, jakby nie chciał wziąć udziału w rewanżu. Mimo żółtej kartki na koncie, mając obok sędziego, pod polem karnym Beitaru sfaulował przeciwnika. Sędzia nie miał wyboru i wyrzucił Zieńczuka z boiska.

Czerwona kartka to zakaz gry w dzisiejszym meczu. Zieńczuk w dobrej formie i skuteczny jak w lidze bardzo by się Wiśle przydał. Ale jego zastąpić jeszcze można, bo...