Polonia wreszcie wygrywa

11 lutego 2009 | Życie Warszawy | Piotr Kaszubski

“Czarne koszule” pokonały w Turcji Slawię Sofia 2:0. Gorzej idzie działaczom: jeszcze nie podpisali nowej umowy na dzierżawę stadionu

W drugim sparingu podczas zgrupowania w Antalyi bramki dla stołecznego klubu zdobyli Radosław Majewski i Piotr Dziewicki. Pierwszy gol padł w 18. minucie po mocnym strzale

z dystansu. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z rywali i wpadła do siatki. Druga bramka strzelona została głową. Tuż po przerwie z dośrodkowania z rzutu wolnego Adriana Mierzejewskiego skorzystał Dziewicki, który ustalił wynik meczu.