Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowy wyjazd z Ursusa

04 sierpnia 2010 | Życie Warszawy | Konrad Majszyk
Ulica skróciłaby wyjazd z Ursusa Południowego do centrum  o połowę – wynika z raportu BPRW. Zysk z zaoszczędzonego  w ten sposób paliwa i czasu określono na 209 mln zł rocznie.
źródło: Życie Warszawy
Ulica skróciłaby wyjazd z Ursusa Południowego do centrum o połowę – wynika z raportu BPRW. Zysk z zaoszczędzonego w ten sposób paliwa i czasu określono na 209 mln zł rocznie.

Jest szansa na ulgę dla mieszkańców megaosiedli w Skoroszach. Rząd szuka wykonawcy łącznika z Połczyńską. Ratusz przygotował przetarg na pierwszy fragment Nowolazurowej

Przetarg na wykonawcę ul. Nowolazurowej między Al. Jerozolimskimi i ul. Chrościckiego w Ursusie jest już prawie gotowy. Jest więc szansa, że budowa ruszy jeszcze w tym roku – mówi wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz.

Odciążyć Dźwigową

Rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych Agata Choińska nie chce na razie podawać harmonogramu. Obiecuje tylko, że drogowcy zaczną szukać wykonawcy „przed końcem tego kwartału”. Czy wybrana firma wejdzie na budowę w tym roku, zależy od przebiegu procedur przetargowych i pogody. Wiadomo jedno:...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8691

Spis treści
Zamów abonament