Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kto działa w interesie Federacji Rosyjskiej?

18 stycznia 2017 | Kraj | Artur Bartkiewicz

W ostatnim czasie nieodłącznym elementem polskiej debaty publicznej jest doszukiwanie się sznurków, za które pociąga Rosja.

Sznurki te, rzecz jasna, prowadzą wprost do politycznych przeciwników.

Adam Bielan w programie #RZECzoPOLITYCE mimochodem zasugerował, że KOD może być infiltrowany przez rosyjskie służby, a opozycja nieświadomie działa w interesie Rosji. Nie, żeby były jakieś dowody – ot luźne refleksje. Bo nikt nikogo za rękę nie złapał, nikt nikomu judaszowych srebrników z kieszeni nie wyciągnął. Ale przecież rozumiecie – coś jest na rzeczy. My nie oddamy ani guzika – a po drugiej stronie może właśnie odpruwają te guziki dla krawca na Kremlu.

To oczywiście nic nowego. Przecież już Donald Tusk zaprzedawał ojczyznę wolną Władimirowi Putinowi na molo w Sopocie. Nawet autostrady – jak przekonywał jeden z wiceministrów – wytyczano tak przebiegle, by służyły...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10652

Wydanie: 10652

Spis treści
Zamów abonament