Polski hot dog na korcie centralnym

18 stycznia 2017 | Sport | Krzysztof Rawa

Trzy sety z Cwetaną Pironkową i Agnieszka Radwańska jest w drugiej rundzie Australian Open.

Gdyby nie było drugiego seta meczu Polki z Bułgarką (końcowy wynik: 6:1, 4:6, 6:1), to należałoby pisać o świetnym wejściu w turniej i pewnym zwycięstwie nad dość groźną rywalką. Ale ten przegrany set jednak był i trochę popsuł dobre wrażenia, przez chwilę przywołał nawet wspomnienie ubiegłorocznej porażki Radwańskiej z tą rywalką w Roland Garros.

Pozytywy jednak też trzeba zauważyć: przede wszystkim kilka akcji Polki, które trafią do grubego katalogu zagrań miesiąca (w...

Wydanie: 10652