Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dotacje dla firm na nowoczesne wzornictwo

22 czerwca 2018 | Biznes i finanse | Michał Kołtuniak

Przedsiębiorca, który podejmie współpracę z zewnętrznymi audytorami i doradcami, będzie mógł otrzymać nawet 100 tys. zł dofinansowania na przygotowanie strategii wzorniczej.

Te pieniądze czekają na mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność na obszarze makroregionu Polska wschodnia (województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie oraz podkarpackie), którzy:

- zamknęli przynajmniej jeden rok obrotowy (trwający minimum 12 miesięcy),

- przynajmniej w jednym zamkniętym roku obrotowym trwającym co najmniej 12 miesięcy, w okresie ostatnich trzech lat osiągnęli przychody ze sprzedaży nie mniejsze niż 600 tysięcy zł,

- w ostatnim roku obrotowym zatrudniali co najmniej pięciu pracowników (średnioroczne zatrudnienie w przeliczeniu na pełne etaty).

Oprócz formalnych kryteriów, liczy się oczywiście motywacja i chęć przeprowadzenia zmian w firmie. W tym konkretnym wypadku zmian związanych ze stylistyką oferowanych przez przedsiębiorcę produktów i sposobów docierania z nimi do potencjalnych odbiorców (ich wyglądu, użyteczności, funkcjonalności, stosowanych opakowań, oznaczeń, kolorystyki, dróg docierania do ostatecznych odbiorców, innych działań marketingowych). Środki, o których mowa, mają bowiem trafić do tych przedsiębiorców, którzy zdecydują się postawić na zmiany w stosowanym wzornictwie.

Jednocześnie należy wspomnieć, że chociaż od przedsiębiorcy (właścicieli, wspólników, kadry zarządzającej)...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11083

Wydanie: 11083

Spis treści
Zamów abonament