Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

100 mln zł na eksport ze wschodu

22 czerwca 2018 | Ekonomia | Artur Osiecki
Polski eksport stale się zwiększa. w 2017 r. było to już ponad 200 mld euro.
źródło: Rzeczpospolita
Polski eksport stale się zwiększa. w 2017 r. było to już ponad 200 mld euro.

Fundusze UE | Przedsiębiorcy z pięciu województw Polski wschodniej mogą wyjść za granicę korzystając z dotacji unijnych.

 

Wsparcie finansowe z programu operacyjnego „Polska wschodnia" (POPW) oferuje firmom Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). – Masz firmę, świetny produkt i szukasz dla niego nowych klientów? Wypłyń na szerokie wody i zacznij sprzedawać go za granicą! Przygotuj strategię wyjścia na nowe rynki zagraniczne i zgłoś się po dotację z PARP. Na jej realizację możesz otrzymać nawet 800 tys. zł – takimi słowy Agencja zachęca po sięgnięcie po pieniądze europejskie. Dla kogo są one przeznaczone?

Dla MŚP

O dofinansowanie z działania 1.2 POPW pod nazwą „Internacjonalizacja MŚP" mogą ubiegać się mikro-, mali lub średni przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terytorium makroregionu wschodniej Polski, a więc na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego. Prowadzenie działalności musi być potwierdzone wpisem do odpowiedniego rejestru. Co ważne, wpis ten...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11083

Wydanie: 11083

Spis treści
Zamów abonament