Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Automatyzacja obiegu dokumentów w firmie

07 października 2019 | Dodatki Jednodniowe
źródło: materiały prasowe

Dokumentacja firmowa jest do opanowania

Każde przedsiębiorstwo niezależnie od wielkości, zakresu działalności czy formy prawnej ma do czynienia z ogromem różnego rodzaju dokumentacji. Następnie się ją sprawdza, weryfikuje, kataloguje i wykorzystuje według potrzeb. Kluczowym czynnikiem sukcesu efektywnego zarządzania dokumentem stają się wydajne i sprawdzone narzędzia informatyczne.

Ręczna weryfikacja dokumentacji wbrew pozorom nie jest sprawą łatwą i przyjemną. Firmy mają do czynienia z wieloma różnego rodzaju dokumentami, a ich istotą jest treść. To właśnie ona jest początkiem wszelkich kolejnych działań. Uzupełnia zbiory danych, wypełnia formularze, czy też wprowadza dane do systemów informatycznych. To cała masa urzędowych pism, podań, wniosków czy zapytań ofertowych i tego, co absolutnie wiedzie prym – faktur kosztowych. Praca nad nimi na piechotę wymaga pełnej koncentracji. Numery NIP, numery...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11477

Wydanie: 11477

Spis treści

Drobne

Biznes Trendy + Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament