Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kompleksowe wsparcie procesów biznesowych

07 października 2019 | Dodatki Jednodniowe
źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe

Efektywne zarządzanie zasobami organizacji

Trudno to sobie wyobrazić w dobie postępu technologicznego, ale nadal istnieje sporo przedsiębiorstw, których pracownicy muszą ręcznie obsługiwać procesy płacowe, zakupowe, kadrowe czy księgowe.

Problem istnieje nawet w firmach czy organizacjach wyposażonych w systemy informatyczne wspierające niektóre z obszarów ich działalności. Systemy te są nieocenionym narzędziem optymalizującym zarówno procesy, jak i zasoby, kłopot jednak w tym, że często nie są zintegrowane. Nie współpracują ze sobą. To oznacza, że nadal trzeba ręcznie wprowadzać dane w każdym systemie z osobna. Łatwo wyobrazić sobie skalę problemu, gdy przykładem będzie duża, wielooddziałowa grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilka bądź kilkanaście podmiotów.

Odpowiedzią na te kłopoty są wysoce zaawansowane systemy informatyczne, które gromadząc dane, jednocześnie umożliwiają przeprowadzanie operacji z ich wykorzystaniem, czego skutkiem jest efektywne zarządzanie całością zasobów firmy, grupy czy organizacji.

Takim rozwiązaniem jest wielozadaniowe narzędzie integrujące wszelkie obszary działalności - one4all, stworzone przez Arcus Systemy Informatyczne. Arcus SI od ponad 20 lat jest jednym z wiodących polskich integratorów i dostawców narzędzi informatycznych, wspierającym procesy biznesowe w przedsiębiorstwach i w sektorze publicznym.

One4all jest zintegrowaną...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11477

Wydanie: 11477

Spis treści

Drobne

Biznes Trendy + Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament