Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Biuro uszyte na miarę

22 października 2019 | Materiał partnera
Przestrzeń WeWork Hotel Europejski
źródło: materiały prasowe
Przestrzeń WeWork Hotel Europejski
Przestrzeń WeWork przy ulicy Kruczej
źródło: materiały prasowe
Przestrzeń WeWork przy ulicy Kruczej
Przestrzeń WeWork przy ulicy Grzybowskiej
źródło: materiały prasowe
Przestrzeń WeWork przy ulicy Grzybowskiej

Wspólna recepcja, sale konferencyjne, strefa relaksu czy zajęcia lifestyle'owe 
– w tym m.in. sesje jogi czy dni wellness – to tylko niektóre usługi oferowane najemcom elastycznych przestrzeni biurowych. materiał powstał 
we współpracy z wework

 

Przedsiębiorcy często spotykają się z problemem znalezienia odpowiedniego miejsca na swoją siedzibę. Najlepiej w dobrej lokalizacji oraz o wysokim standardzie – co automatycznie oznacza wysokie koszty i długoterminowe zobowiązania. Czy tak musi być? Niekoniecznie.

A co, gdyby była możliwość wynajęcia powierzchni biurowej w dobrej lokalizacji, z gotową infrastrukturą i na dodatek w potrzebnym wymiarze i na elastyczny termin?

Warszawa w awangardzie zmian

Dziś takie możliwości już są. Operatorzy powierzchni flex poza prywatnymi biurami oferują też m.in. zaciszne „budki telefoniczne", gdzie można pracować w ciszy, czy sale konferencyjne różnej wielkości, które podnajmujący może mieć do własnej dyspozycji albo może dzielić się nimi z innymi. Są też strefy relaksu czy zajęcia lifestyle'owe. Wachlarz usług jest bardzo szeroki. Od szybkiego internetu, przez materiały biurowe czy świeżo paloną kawę, po drukarki.

Firma może też korzystać z profesjonalnej recepcji. – To nie jest zwykła recepcja, gdzie odbiera się telefony i kieruje gości. Głównym zadaniem zespołu Community jest tworzenie społeczności wśród członków WeWork – mówi Agnieszka Lekszycka, community manager w WeWork.

Taka oferta trafia w oczekiwania przedsiębiorców. Nic więc dziwnego, że elastyczne biura podbijają dziś Polskę. I ten trend będzie się utrzymywał, bo rośnie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11490

Wydanie: 11490

Spis treści

Materiał partnera

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament