Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Unikatowy w skali kraju

19 listopada 2019 | Rzecz o prawie | Łukasz Starzewski

Kongres Praw Obywatelskich programuje przyszłość. Już po raz trzeci.

Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar zdecydował, że kolejny, ostatni już w jego kadencji Kongres Praw Obywatelskich będzie podzielony na tematyczne segmenty, w tym jeden profesjonalny, przeznaczony dla prawników – praktyków i teoretyków prawa.

Kongres obędzie się po raz trzeci 13–14 grudnia 2019 r. w Warszawie. Rejestracja na panele już trwa na stronie internetowej RPO.

To unikatowe w skali kraju wydarzenie, którego siłą jest obywatelskość. To zderzenie poglądów i myśli, ale także różnych funkcji społecznych, które każdy z nas pełni. Jego uczestnicy wychodzą poza relacje państwo–obywatel, wspólnie diagnozują sytuację, przedstawiają różne perspektywy i wypracowują rozwiązania.

Pierwszy Kongres w 2017 r. miał charakter diagnostyczny, służył rozpoznaniu wielu istotnych zjawisk społecznych i prawnych, ale już II Kongres z 2018 r. zmierzał do programowania przyszłości, szukania rozwiązań i wskazywania działań, które wydają się...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11512

Wydanie: 11512

Spis treści

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament