Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Miasta Jutra, czyli piąty Kongres Deweloperski

14 października 2022 | Nieruchomości | Adam Roguski
W tym roku kongres zawita do Poznania
autor zdjęcia: AdobeStock
źródło: Rzeczpospolita
W tym roku kongres zawita do Poznania

18 października w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja największej ogólnokrajowej konferencji branżowej organizowanej przez Polski Związek Firm Deweloperskich. Będą rozmowy o wymagającej teraźniejszości i obiecującej przyszłości.

Hasło tegorocznej, piątej już, edycji kongresu, to „Miasta Jutra”. Imprezę otworzy nie kto inny niż prof. Carlos Moreno z Sorbony, twórca idei miasta 15-minutowego, pionierskich prac, znany z unikalnego podejścia do zagadnień miejskich, doradca mera Paryża.

Całodzienny program naszpikowany jest panelami z udziałem pełnego przekroju uczestników rynku: deweloperami, inwestorami, architektami, prawnikami, doradcami, decydentami i samorządowcami, ekonomistami, finansistami. Nie zabraknie najgorętszych tematów, jak PRS (najem instytucjonalny mieszkań), ESG (ekologia, kwestie społeczne i ład korporacyjny), proptech (nowe technologie w służbie nieruchomości), reforma planowania, tzw. lex...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12395

Wydanie: 12395

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Zamów abonament