Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Krótko

15 grudnia 2000 | Moje Pieniądze | AR

Krótko

  • Kalendarz Inwestora
  • Bank ofert STAN RACHUNKU PRZEZ INTERNET. Pioneer PTE uruchomił serwis, dzięki któremu członkowie tego funduszu mogą sprawdzać stan swojego konta za pośrednictwem Internetu. Wchodząc na stronę www.pioneerpte. com.pl i logując się można m. in. poznać historię rachunku, terminy i wartość wpłaconych składek oraz ewentualnych odsetek z ZUS. SZ. K.

    DANE Z KOMÓRKI. Allianz uruchomił serwis informacyjny (wap.allianz.pl) dla właścicieli telefonów komórkowych z przeglądarką WAP. W serwisie można znaleźć numery infolinii, wykaz oddziałów, agencji oraz wydziałów likwidacji szkód, aktualną wycenę jednostki rozrachunkowej OFE. Wszystkie numery telefonów zostały podane w taki sposób, że można zadzwonić bezpośrednio z poziomu przeglądarki WAP.

    WIĘCEJ BANKOMATÓW DLA CZłONKÓW FUNDUSZU. Członkowie Commercial Union OFE BPH CU WBK mogą sprawdzać stan swojego konta także za pośrednictwem bankomatów Banku Zachodniego. Do tej pory było to możliwe tylko w sieci bankomatów BPH i WBK. Za pomocą karty emerytalnej każdy uczestnik funduszu może sprawdzić aktualną liczbę jednostek rozrachunkowych na swoim koncie w funduszu, cenę jednostki oraz datę zaksięgowania na rachunku ostatniej składki przekazanej przez ZUS. Commercial Union OFE

  • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2190

Spis treści

Fotoreportaż

Zamów abonament