Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Banki

02 listopada 2001 | Ekonomia | RD

BANKI

Dobre wyniki PKO BP

Po trzech kwartałach PKO BP miał 860 mln zł zysku netto, czyli ponad cztery razy więcej niż rok wcześniej. Zarząd banku ocenia, że zysk za cały rok wyniesie 1,1 mld zł. W końcu września suma bilansowa banku wynosiła 81,3 mld zł, a współczynnik wypłacalności - 10,1. (Reuters)

GBG wdroży Profile

Górnośląski Bank Gospodarczy SA, należący do grupy PBK, wdroży system informatyczny Profile. W środę bank i amerykańska firma Sanchez podpisały umowę o zakupie licencji. Profile działa już w bankach BPH i PBK, które mają się połączyć w 2002 r. W obu bankach system wdrażał ComputerLand, giełdowa spółka informatyczna. (PAP, .)

Spadek zysków DB

Deutsche Bank ogłosił, że jego zysk netto po trzech kwartałach wyniósł 2,75 mld EUR i był o 37 proc. niższy niż rok wcześniej. W III kwartale DB zarobił 303 mln EUR (spadek o 49 proc.). Połowa zysków DB pochodzi...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2459

Spis treści

Wspomnienia

Fotoreportaż

Zamów abonament