Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kredyt bez zaświadczeń o wysokości zarobków

04 kwietnia 2005 | Nieruchomości, budownictwo | Ng
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

OKIEM DORADCY GRAŻYNA POKOJSKA, DORADCA FINANSOWY W FIRMIE EXPANDER Kredyt bez zaświadczeń o wysokości zarobków W wielu krajach wiarygodni klienci z dobrą historią kredytową mogą liczyć na kredyt mieszkaniowy bez zaświadczeń o zarobkach. W Polsce też pojawiają się podobne oferty. Do wyboru mamy na razie tylko trzy banki.

Pionierem był GE Bank Mieszkaniowy (obecnie GE Money Bank) ze swoim kredytem dla osób uprawiających tzw. zawody zaufania publicznego. Osoby kwalifikujące się do tej kategorii mogą pożyczyć pieniądze na mieszkanie bez dokumentowania dochodów - składają tylko oświadczenie o tym, że są w stanie spłacić ratę w określonej wysokości. Lista zawodów wyróżnianych przez bank obejmuje notariuszy, adwokatów, radców prawnych, architektów, rzeczoznawców majątkowych, biegłych rewidentów, doradców podatkowych, aptekarzy, lekarzy, lekarzy stomatologów i weterynarzy. Chodzi tu o kredytobiorców prowadzących działalność gospodarczą w wymienionych profesjach.

Nie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3499

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament