Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Albo ja ciebie, albo ty mnie

05 maja 2007 | Dodatek Rzeczpospolitej
źródło: Nieznane

ROZMOWA Swietłana Kuzniecowa Albo ja ciebie, albo ty mnie Rz: To już pani drugie z kolei zwycięstwo nad Venus. Jest na nią jakiś sposób?

Swietłana Kuzniecowa: Napiszę o tym książkę i puszczę ją w obieg w WTA Tour, żeby każda dziewczyna mogła się nauczyć. Nie jest łatwo, bo Amerykanka ma ogromny zasięg ramion. Robi jeden krok i już sięga każdej piłki. Mam swoje pomysły, jak jej to uniemożliwić, ale zanim powstanie książka, niech pozostaną tajemnicą.

Po pierwszym secie niewielu było chętnych do typowania pani na zwyciężczynię. Co pani sobie wtedy powiedziała?

Że zaczyna się nowa historia, dostaję nową szansę i musi się udać. Na początku Venus uciekła mi bardzo daleko. Świetnie serwowała, a ja pierwsze podanie miałam złe. Mimo wszystko jednak mogłam zdobyć więcej gemów w pierwszym secie, dlatego nie traciłam wiary przed następnymi. Trzeba było tylko zacisnąć zęby i próbować dalej. Mój trener podchodził do...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 4147

Spis treści
Zamów abonament