Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Do lekarza przez Internet

05 maja 2007 | Ekonomia | BC JC
źródło: Nieznane

MEDYCYNA Prywatne przychodnie prześcigają się w nowościach, walcząc o pacjentów Do lekarza przez Internet Polski rynek usług medycznych jest coraz bardziej łakomym kąskiem. Przychody klinik rosną w tempie 30 proc. rocznie, a bieżący rok zapowiada się rekordowo. Najważniejszy powód: od stycznia pracodawcy mogą wliczać wydatki na opiekę medyczną dla pracowników w koszty uzyskania przychodów

Pracodawcy chętniej niż dotychczas decydują się na fundowanie załogom dodatkowych bonusów. Ceny pakietów ustalane są w zależności od liczby pracowników i wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie za osobę. Wykupienie prywatnego abonamentu to koszt kilkuset złotych. Liczba pacjentów rośnie, a największe sieci klinik otwierają kolejne placówki. Medicover uruchomi w tym roku cztery przychodnie, podobnie Centrum Medyczne LIM. Enel-Med zamierza otworzyć trzy.

Konsultacje online

Szefowie Medicover są przekonani, że rozwój...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 4147

Spis treści
Zamów abonament