SEMP znów najlepszy

25 września 2008 | Życie Warszawy

Triumfem zespołu SEMP Ursynów zakończył się również IV turniej (drużyna ta wygrała także trzy wcześniejsze) z cyklu „Sportowy Talent” dla chłopców z rocznika 1999 i młodszych. Zawody zorganizowały Akademia Piłkarska Władysława Żmudy oraz Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy.

Na boisku Poloneza grało dziesięć zespołów. W finale SEMP pokonał Białe Orły 3:2. W meczu o III miejsce UKS Bródno wygrał z UKS Marymont 4:1. Najlepszym zawodnikiem oraz strzelcem turnieju (osiem bramek) został Jakub Wilczyński z Białych Orłów, najlepszym bramkarzem Paweł Strzelecki z SEMP. Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary oraz medale.