Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Bestsellery

09 marca 2013 | Plus Minus | Kamila Bauman Krzysztof Masłoń
źródło: Plus Minus
źródło: Plus Minus
źródło: Plus Minus

1.

Odkrycia E.L. James uwiecznione w „Nowym obliczu Greya" (Sonia Draga): „Christian porusza się, nie odrywając dłoni od mego ciała, i słyszę cichy brzęk.

- Co to? – pytam bez tchu.

- Ćśś – mówi uspokajająco i całuje mnie w usta, skutecznie uciszając. Cieszy mnie ten cieplejszy, bardziej intymny kontakt, i żarliwie odwzajemniam pocałunek. Odrywa usta od moich warg i znowu rozlega się ten dźwięk. –To wibrator, skarbie". No tak.

2.

Z umowy pomiędzy Panem Christianem Greyem i Panną Anastasią Steele zaczerpniętej z „Pięćdziesięciu twarzy Greya" E.L. James (Sonia Draga): „Panu w dowolnym momencie w trakcie Wyznaczonego Czasu bądź podczas uzgodnionych dodatkowych okazji wolno krępować, zakuwać w kajdanki lub związywać Uległą z dowolnego powodu i na długi okres czasu, mając należyty wzgląd na zdrowie i bezpieczeństwo Uległej". Panno Anastasio, pozazdrościć!

3.

Znamienny dla naszych czasów dialog z „Ciemniejszej strona Greya" E.L. James (Sonia Draga): „– Pozwól, że najpierw spytam cię o coś. Pragniesz stałego związku waniliowego bez żadnego perwersyjnego bzykanka?

Szczęka mi opada.

– Perwersyjnego bzykanka? – pytam ochrypłym głosem.

– Perwersyjnego bzykanka.

– Nie wierzę, że to powiedziałeś.

– No cóż, powiedziałem. Odpowiedz...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9482

Wydanie: 9482

Spis treści
Zamów abonament