Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Co mówi ranking pracodawców

27 marca 2013 | Kariera i Biznes | Anita Błaszczak
Większość polskich firm stara się poprawiać swój wizerunek
źródło: Rzeczpospolita
Większość polskich firm stara się poprawiać swój wizerunek

Przybywa zestawień, porównujących politykę personalną firm i ich wizerunek na rynku pracy. To cenne źródło informacji dla kandydatów i samych przedsiębiorstw.

Co roku przełom zimy i wiosny przynosi pierwszy wysyp wyników rankingów i badań pracodawców. W sam raz, by laureaci mogli dłużej chwalić się sukcesami, zwiększając swe szanse w konkurencji o najlepszych kandydatów.

W ostatnich tygodniach ogłoszono listę firm, które zdobyły certyfikat Top Employers  potwierdzający wysoką jakość ich polityki HR. Nagrodzono też laureatów piątej edycji konkursu Great Place To  Work (GPTW), który wyróżnia Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce, opublikowano listę Firm najlepszych dla inżynierów oraz zwycięzców w Randstad Award, rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców.

Konkurs piękności

Wkrótce  będzie można sprawdzić, które firmy są najbardziej cenione przez studentów, a które – jako „Pracodawcy Jutra" – swymi działaniami edukacyjnymi najlepiej wspierają młodych ludzi w starcie na rynku pracy. Ponad 80 firm zgłosiło się w zakończonym niedawno naborze do pierwszej edycji tego konkursu, który organizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami (PSZK).  Jesienią dowiemy się, kto został „Pracodawcą Godnym Zaufania", oraz w których firmach chcą pracować specjaliści  i menedżerowie.

W sumie dorobiliśmy się już kilkunastu ogólnokrajowych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9497

Wydanie: 9497

Spis treści
Zamów abonament