Separatyści wzięli zakładników
09 kwietnia 2014 | Pierwsza strona | Dział Zagraniczny
źródło: PAP/EPA
Rosyjscy separatyści podłożyli bomby w budynku władz w Ługańsku i wzięli zakładników. Wczoraj wciąż kontrolowali siedzibę władz w Doniecku. Ale w Charkowie milicja odbiła budynek Rady Regionu.