Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wszystko da się spakować i przewieźć

12 czerwca 2015 | Rynek opakowań w Polsce

Firmy przenoszące swoją produkcję w inne miejsce nie muszą się obawiać transportu maszyn i urządzeń, bo te pakuje się na podróż tak, by nic nie zostało uszkodzone.

Przedsiębiorstwa zajmujące się transportem, zwłaszcza międzynarodowym, wśród swoich usług mają także m.in. pakowanie transportowe. Kto z niego korzysta? – Takich klientów możemy podzielić na dwie grupy. Jedna to przedsiębiorstwa produkcyjne, które drogą morską, lotniczą lub lądową wysyłają swoje produkty do klientów na całym świecie. A drugą są firmy migrujące, które przenoszą swoje oddziały, m.in. całe linie produkcyjne, do innych krajów – mówi Karina Łebzuch z firmy Kador z Miłkowa.

Podkreśla, że w obu przypadkach wysoka jakość i wartość eksportowanych produktów nasila konieczność lepszego ich zabezpieczenia na czas transportu.

Główny sektor działalności warszawskiej firmy Transmid, jakim jest...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10164

Wydanie: 10164

Spis treści
Zamów abonament