Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowe produkty i usługi w MSP

04 listopada 2016 | Prawo w biznesie

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki przyjmuje wnioski o dofinansowanie od przedsiębiorców działających lub planujących prowadzić działalność na obszarach przygranicznych. Na sfinansowanie działań inwestycyjnych ma 16 mln zł, a maksymalny poziom dotacji to 70 proc.

Ogłoszony konkurs wiąże się z realizacją działania 2.1.3 „Nowe produkty i usługi w MSP na obszarach przygranicznych", które składa się na program regionalny województwa opolskiego. Zgodnie z przyjętymi dla niego kryteriami, o wsparcie mają szansę starać się mikro, małe i średnie firmy, które prowadzą działalność (mają siedzibę, oddział) na obszarze regionu. Dodatkowo w tym wypadku wsparcie zarezerwowane jest dla inwestycji realizowanych wyłącznie na obszarach przygranicznych. Chodzi więc o powiaty: nyski, prudnicki i głubczycki....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10591

Wydanie: 10591

Spis treści
Zamów abonament