Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Bankowość korporacyjna w internetowej sieci

08 czerwca 2017 | Ekonomia
mBank CompanyNet to nowa bankowość internetowa dla dużych firm i korporacji
źródło: materiały prasowe
mBank CompanyNet to nowa bankowość internetowa dla dużych firm i korporacji

Dzięki szybkiemu rozwojowi bankowości elektronicznej i mobilnej dla klientów indywidualnych serwisy korporacyjne są coraz bardziej nowoczesne.

Przemysław Szubański

Mimo że z bankowości korporacyjnej korzystają w skali kraju zapewne setki tysięcy użytkowników, to do tej pory serwisy transakcyjne w  tym segmencie były toporne i znacznie odbiegały od tego, co widzi się w serwisach bankowych dla klientów indywidualnych. Nowatorskie rozwiązania zaczynają być wprowadzane w serwisach dla małych, średnich i dużych firm.

Mobilna rewolucja

Wprawdzie bankowcy unikają takich sformułowań, ale technologie mobilne można uznać za rewolucję w tych instytucjach finansowych. I o ile klienci indywidualni wciąż podchodzą do nich z pewną ostrożnością, o tyle dla przedsiębiorców są one jak najbardziej korzystne. Poczynając od najnowocześniejszych metod identyfikacji klienta za pomocą jego urządzenia mobilnego, poprzez użycie smartfona czy tabletu do przesyłania dokumentów, dokonywania płatności czy wymiany informacji, aż do wykorzystywania urządzeń...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10770

Wydanie: 10770

Spis treści
Zamów abonament