Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Morawiecki rusza w Polskę

23 stycznia 2018 | Kraj | Michał Kolanko

Spotkania w kampanijnym stylu z wyborcami w całym kraju – „Rzeczpospolita" poznała szczegóły planu premiera Mateusza Morawieckiego na najbliższe miesiące.

Premier Mateusz Morawiecki będzie regularnie w najbliższych miesiącach jeździć po Polsce. To część planu realizowanego już od kilku tygodni przez nowy zespół doradców premiera i nowe kierownictwo CIR (Centrum Informacyjne Rządu). W jego skład wchodzą ludzie z dużym kampanijnym i sztabowym doświadczeniem, m.in. Sylwia Matusiak i Mariusz Chłopik, który współuczestniczył w zwycięskich kampaniach PiS w 2015 roku.

Jak wynika z naszych informacji, już wkrótce do spotkań tematycznych Morawieckiego dołączą ogólne rozmowy z mieszkańcami miejscowości w całej Polsce. Ze względów terminarzowych większość z nich będzie odbywała się w piątki i w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10958

Wydanie: 10958

Spis treści

Monitor wolnej przedsiębiorczości

Zamów abonament