Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Trzeba być gotowym

12 kwietnia 2019 | Sport | Mikołaj Sokół
źródło: AFP

Kierowca Williamsa Robert Kubica o problemach swego zespołu 
przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Chin w Szanghaju

 

Spodziewał się pan, że powrót do Formuły 1 będzie się odbywał w tak trudnych warunkach, bez możliwości walki o dobre wyniki?

Oczywiście miałem nadzieję, że tak się nie wydarzy, ale istniało ryzyko. Mimo wszystko uważam, że w trudnej sytuacji otrzymałem odpowiedzi na ważne dla mnie pytania. To pozytywne, ale jednocześnie całość jest bardziej skomplikowana i przesłonięta większymi problemami. Są one poza moją kontrolą, nie mogę tu nic poradzić. Było ważne, abym te pierwsze wyścigi przejechał i dowiedział się pewnych rzeczy. Oczywiście dużo korzystniej byłoby jeździć lepszym samochodem i nie mieć w głowie ograniczeń – np. że nie mogę najeżdżać na tarki albo że wiem, iż samochód nie jest w takiej konfiguracji jak powinien. Ale sytuacja jest, jaka jest, a moja rola polega na tym, by robić wszystko jak najlepiej przy użyciu tego, co mam do dyspozycji....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11330

Wydanie: 11330

Spis treści
Zamów abonament