Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zwiększamy szanse na dobrą pracę

15 marca 2023 | Nauka
autor zdjęcia: mat. pras.
źródło: Rzeczpospolita

Nasza uczelnia stwarza studentom z Polski i z zagranicy świetną okazję do zbudowania relacji w świecie biznesu – przekonuje prof. dr hab. Paweł Czarnecki, rektor Collegium Humanum.

Jak wyglądają studia MBA na Collegium Humanum?

Przede wszystkim prowadzimy studia MBA jako studia podyplomowe dwusemestralne. Nasze studia MBA odbywają się w formule zajęć weekendowych z praktykami opartymi na „case study”, czyli analizie prawdziwych sytuacji z praktyki menedżerskiej, także w formie online. Zajęcia kończą się testem egzaminacyjnym. Również kadra dydaktyczna to praktycy, uznani specjaliści w swoich dziedzinach, ludzie sukcesu.

Zatrudniamy kadrę akademicką z najbardziej renomowanych publicznych uczelni oraz znane osoby z biznesu i mediów. Studia MBA w Collegium Humanum podlegają rygorystycznej ocenie i ciągłemu doskonaleniu w ramach członkostwa w Business Graduates Association (BGA) należącym do BGA&AMBA w Londynie.

Co dają takie studia?

Studia MBA podnoszą kompetencje miękkie, przywódcze i są dzisiaj edukacyjnym standardem wśród kadry menedżerskiej. Mają wykształcić w studencie holistyczne, realistyczne spojrzenie na przywództwo w biznesie poprzez wzrost osobistych kompetencji. Dlatego oferujemy tak dużo zajęć z przywództwa, zajęć podnoszących wiarę w siebie i przekonanie o swoich możliwościach.

Collegium Humanum specjalizuje się w studiach MBA dla konkretnych branż. Mamy MBA przywództwo i coaching, mamy studia MBA z zarządzania technologiami wodorowymi, mamy studia...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12521

Wydanie: 12521

Spis treści

Pierwsza strona

Zamów abonament