Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Jerzy Widzyk szefem Kancelarii Pre

05 marca 1999 | Kraj | BW MD

ZMIANY

Doświadczenie kryzysowe się przyda

Jerzy Widzyk szefem Kancelarii Pre

Jerzy Widzyk, dotychczasowy pełnomocnik rządu ds. usuwania skutków powodzi, został nowym szefem Kancelarii Premiera. Jego zdaniem w strukturze urzędu pozostaną pełnomocnicy rządu ds. rodziny, służb specjalnych i reform społecznych. Zapowiedział zmniejszenie personelu.

-- Sprawdził się na swoim stanowisku jako bardzo dobry organizator -- tak premier zachwalał nowego szefa swojej Kancelarii. Jerzy Buzek wszedł na specjalnie zwołaną w tym celu konferencję spóźniony, za to w otoczeniu, odwołanych przez niego niedawno, dotychczasowego szefa Kancelarii Premiera Wiesława Walendziaka i byłego rzecznika rządu Jarosława Sellina. -- Chciałbym podziękować ministrowi za zadanie, które wykonał -- powiedział premier i na pożegnanie podarował Walendziakowi wieczne pióro. -- Będziemy jeszcze wspólnie działać ipióro na pewno się przyda -- tłumaczył. ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1638

Spis treści
Zamów abonament