Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Między sympatią a nienawiścią

05 marca 1999 | Świat | SW

USA

Wywiad Moniki Lewinsky na temat romansu z prezydentem

Między sympatią a nienawiścią

W środę wieczorem Amerykanie po raz pierwszy zobaczyli i usłyszeli Monikę Lewinsky, własnymi słowami opisującą romans z prezydentem Billem Clintonem. Dwugodzinna rozmowa, przeprowadzona przez Barbarę Walters, pobiła wszelkie rekordy oglądalności tego typu programów. W czwartek w księgarniach całego kraju zaczęto sprzedawać biografię Moniki, spisaną przez brytyjskiego autora Andrew Mortona.

Oczekiwany od dawna pierwszy telewizyjny wywiad Moniki nie przyniósł wielu rewelacji. Pozwolił jednak spojrzeć na wydarzenia ostatniego roku oczami ich głównej bohaterki. Monica bez oporów mówiła o szczegółach pożycia z prezydentem. Zapewniła Barbarę Walters, że romans z Clintonem dawał jej wiele zadowolenia.

-- Prezydent był bardzo delikatny, bardzo uczuciowy -- mówiła Monika. -- Płakał, gdy ze mną zrywał. Monika potwierdziła, że Clinton sugerował, iż po odejściu z urzędu może rozwieść się z...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1638

Spis treści
Zamów abonament