Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Aktualności

19 października 2000 | Rzecz w sieci | AR
źródło: Nieznane

 • Aktualności
 • Produkty
 • Programy edukacyjne/gry AKTUALNOŚCI

  Akceleratory w portalu Onet. pl

  Od obecnego miesiąca użytkownicy portalu Onet. pl mogą szybciej uzyskiwać dostęp do jego zasobów. Możliwe to stało się dzięki instalacji akceleratorów internetowych amerykańskiej firmy Cache Flow. Dostęp do zasobów jest łatwiejszy, a ponadto korzystanie z portalu stanie się o wiele tańsze dla osób korzystających z modemów. Zastosowanie Cache Flow pozwoli internautom oszczędzić nawet 70 proc. czasu potrzebnego do znalezienia informacji. Akcelerator działa na zasadzie zapamiętywania najczęściej odwiedzanych stron w Internecie, a jednocześnie aktualizuje je w przypadku zmian. Wdrożenie Cache Flow jest pierwszym etapem dużego projektu mającego na celu znaczną poprawę szybkości dostępu do stron portalu Onet. pl - powiedział Krzysztof Jędrzejek, dyrektor IT portalu. Według informacji Onet. pl w sierpniu br. jego strony obejrzane były 115 milionów razy.

  Biznes w sieci

  E-biznesowy serwis informacyjno-doradczy zaczęła świadczyć nowo utworzona spółka BiznesNet. pl S. A.. Jej udziałowcami są Polskie Sieci Teleinformatyczne SA - spółka z branży IT wchodząca w skład portfelu BRE Banku oraz dwaj inwestorzy indywidualni. Prezesem jest jedne z założycieli i udziałowców Michał Faber.

  Głównym odbiorcą

 • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2143

Spis treści
Zamów abonament