Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Cała wrażliwość

19 października 2000 | TeleRzeczpospolita | TW
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

Winona Ryder Nigdy nie powiem, że bez aktorstwa nie wyobrażam sobie życia

Cała wrażliwość

Winona Ryder: Jestem zbyt wrażliwa jak na wymagania stawiane przez dzisiejszy świat.

FOT. (C) EAST NEWS

To typowy romans w ciepłym stylu. W "Jesieni w Nowym Jorku" Winona Ryder gra z Richardem Gere'em. On jest właścicielem nowojorskiej restauracji, człowiekiem o silnym charakterze, którego życie nabiera nowego znaczenia z chwilą poznania znacznie młodszej kobiety. Winona Ryder w życiu prywatnym właśnie zakończyła dwuletni romans z Mattem Damonem. Twierdzi, że już zaczyna rozumieć, na czym polega sens życia.

"Każdemu z nas niekiedy wydaje się, że świat oszalał i zbyt trudno żyć - mówi Winona Ryder reporterowi tygodnika "Parade". - Gdy byłam małą dziewczynką, zadawałam sobie pytanie: Dlaczego nie rozumiem tego świata? Dziś ciągle mam wrażenie, że jakoś tu nie pasuję. Nigdy nie nachodziły mnie myśli, by z tym wszystkim skończyć, by stąd odejść, lecz nie mam wątpliwości: jestem zbyt wrażliwa jak na wymagania stawiane przez dzisiejszy świat."

Winona Ryder, 28-letnia obecnie, połowę swego życia poświęciła filmowi. Zadebiutowała jako trzynastolatka. Dwukrotnie otrzymała nominacje do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej: w 1993 r. za rolę drugoplanową w "Wieku niewinności" oraz rok później za...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2143

Spis treści
Zamów abonament