Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Koniec korekty?; Komentarz

03 lipca 2003 | Ekonomia | NS
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

Giełdy Indeksy w Warszawie zyskały około 1 procenta

Koniec korekty?

  • Komentarz

Po wtorkowym spadku na warszawskiej giełdzie, środa przyniosła wzrost indeksów. Przebieg ostatnich notowań na rynkach zagranicznych wskazuje, że grono optymistów może się powiększyć.

WIG20 zyskał 1,1 proc., WIG 0,9 proc., a TechWIG blisko 1,1 proc. Oznacza to, że WIG20 może jeszcze w tym tygodniu ponownie próbować przebić pasmo technicznego oporu zlokalizowanego w przedziale 1250-1260 pkt. Mimo zwyżki indeksów o 30 mln zł do 267 mln zł spadła wartość obrotów akcjami w notowaniach ciągłych.

Odreagowanie spadków

Akcje TP SA odreagowały wczoraj po tym, jak wyraźnie taniały w wyniku pogłosek o możliwym szybkim przekazaniu kolejnych walorów firmy jako dokapitalizowanie Kompani Węglowej. Póki co informacje te nie znalazły potwierdzenia i papiery podrożały wczoraj o ponad 1,1 proc.

W najbliższych dniach w centrum uwagi inwestorów znaleźć się mogą akcje Agory. Cześć analityków uważa, że wprowadzenie 2,5 mln walorów do obrotu giełdowego może wywołać krótkoterminowy spadek notowań ich...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2964

Spis treści

Konflikt na Bliskim Wschodzie

Zamów abonament