Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Prezencik dla czytelnika

20 grudnia 1996 | Media, Internet | AS

Prezencik dla czytelnika

Umieszczane w grudniowych wydaniach magazynów prezenty są dodatkową zachetą, by czytelnik wybrał określone czasopismo. W piśmie muzycznym możemy znaleźć "brelok z gwiazdami", w miesięczniku erotycznym "kupę pieniędzy", w ekskluzywnym magazynie dla kobiet próbkę szamponu i dwa paski zapachowe, w innych długopis i bransoletkę z serduszkiem z 14-karatowego złota.

Pomysł na umieszczanie towarów i reklamówek w czasopismach jako tzw. wrzutek nie jest niczym nowym. W krajach o rozwiniętych rynkach prasowych jest wykorzystywany od lat. W Polsce jako jedno z pierwszych zastosowało go wydawnictwo Miss Editions, które w grudniu 1993 roku dołączyło złote serduszko do adresowanego do młodych czytelniczek miesięcznika "Nasza Miss". Dziś nie dziwią już znajdowane w czasopismach przyprawy i desery w torebkach, słodycze, dziecięce majteczki, prezerwatywy, podpaski, długopisy, grzebienie, złote klucze i próbki kosmetyków. Obecne w ekskluzywnych magazynach paski zapachowe i dołączane do pism komputerowych CD-ROM-y stały się już...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 945

Spis treści
Zamów abonament